Hälsningar från hemkomna hundar
Daisy ( f d Foffy )
För att fira att Daisy (fd. Foffy) har varit i Sverige i exakt 4 månader så gör vi det hon tycker mest om – springa. Hon är en riktig härmapa och ska göra exakt som brorsan Diesel gör, på gott och på ont, men utan honom så hade hon inte utvecklats till den fantastiska tjej hon är idag. Vi finns även på instagram: @juliahedmanwallin om man vill följa Daisy och Diesel.
Cronos
Cronos vill gärna skicka en hälsning via matte. Det närmar sig ett år här i Sverige, och han är en underbar hund. En buse och en riktig livsnjutare.
Sammy
Sammy började i år sitt nya, härliga liv i Sverige och matte Birgitta intygar att han är en underbar hund – en högvinst!
Har du också adopterat en hund eller katt från oss och vill skicka en bildhälsning? Maila info@hundhjalpen.se.